PL EN IT FR
LCK zaprasza na "Akcję Zima"
Zapraszamy na pełne atrakcji i rozrywki dwa tygodnie ferii zimowych z Libiąskim Centrum Kultury, które na czas zimowego wypoczynku od zajęć szkolnych przygotowało szereg atrakcji edukacyjno-kulturalnych zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych mieszkańców gminy.
Program akcji realizowany będzie w Libiążu, Kosówkach, Żarkach oraz Gromcu. Na wszystkich czekają takie atrakcje jak np. bal przebierańców, wycieczka do Krakowa, wyjazd do teatru czy też zwiedzanie sztolni i Stacji Ratownictwa Górniczego. Nie zabraknie także licznych zabaw, warsztatów tanecznych, kuligu z ogniskiem i turniejów sportowych. 
 

Szczegółowych informacji o programie akcji udziela Libiąskie Centrum Kultury pod numerem tel. 32 627 12 62.  Zachęcamy także do odwiedzenia strony www.lck.libiaz.pl .

 

Również Miejska Biblioteka Publiczna w Libiążu zaprasza najmłodszych na zajęcia w ramach cyklu spotkań „Ferie w bibliotece”. 

 
Spotkania odbędą się:
 

17 lutego /wtorek/ od godz. 10.30 – Światowy dzień kota, wspólne czytanie, zajęcia plastyczne

 

19 lutego /czwartek/ od godz. 10.30 – gry i zabawy ruchowe

 

24 lutego /wtorek/ od godz. 10.30 – My zimę lubimy… Królowa śniegu i zimowe zwierzaki, wspólne czytanie i zajęcia plastyczne

 

26 lutego /czwartek/ od godz. 10.30 – gry i zabawy ruchowe.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej biblioteki www.mbp.libiaz.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
© 2008-2019 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.