PL EN IT FR
Zaprojektuj logo Gminy Libiąż!

Burmistrz Libiąża zaprasza do udziału w konkursie na zaprojektowanie logo Gminy Libiąż. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości tysiąca złotych.

Konkurs ma charakter otwarty i jest jednoetapowy. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych osób fizycznych, także do dzieci i młodzieży. Do konkursu nie mogą być zgłaszane prace zbiorowe. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.
 
- Propozycja logo powinna budzić pozytywne skojarzenia oraz podkreślać charakter, specyfikę i wyjątkowość Gminy Libiąż. Koncepcja ma łączyć wizję nowoczesnego miasta, które ma jednak swoją tradycję i swoją historię. Logo będzie kolejnym elementem promującym Libiąż – informuje Burmistrz Libiąża, Jacek Latko.
 
Komisja konkursowa przy ocenie konkursowych projektów weźmie pod uwagę kryterium funkcjonalności, przejrzystości i kreatywności – rozumianych, jako walor wyjątkowości koncepcji graficznej, która przykuwa uwagę, wzbudza zainteresowanie i ciekawość. Projekt logo ma cechować się m.in. wysoką estetyką, inwencją twórczą przy jednoczesnym zachowaniu roli promocyjnej i informacyjnej.
 
Projekt powinien być przystosowany do różnorodnego wykorzystania: na przedmiotach codziennego użytku, w materiałach promocyjnych i reklamowych, na materiałach poligraficznych, w materiałach elektronicznych, prezentacjach, wydawnictwach, grafice internetowej, banerach promocyjnych, przy wszelkich wydarzeniach informacyjnych  i promocyjnych, w różnych formatach i rozmiarach.
 
Konkursowe projekty składać będzie można do 28 kwietnia 2017 roku, do godz. 14.00 (nieprzekraczalny termin składania prac konkursowych) do siedziby Urzędu Miejskiego w Libiążu. Wyniki zostaną przedstawione na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Libiążu. 
 
Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 zł.
 
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Informacji udzielają także pracownicy Wydziału Środków Pozabudżetowych i Promocji Urzędu Miejskiego w Libiążu tel: 32 624 92 44, mail:  promocja@libiaz.pl.
 
   
 
REGULAMIN KONKURSU NA LOGO GMINY LIBIĄŻ  -  POBIERZ
 
ZAŁĄCZNIK NR 1 - KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU -  POBIERZ
 
ZAŁĄCZNIK NR 2 - OŚWIADCZENIE WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH -  POBIERZ
 
 
 
 
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.