PL EN IT FR
"Książka jest kobietą" czyli Dzień Kobiet w bibliotece

8 marca w libiąskiej bibliotece świętowały Panie, a to za sprawą wyjątkowego wydarzenia pod hasłem „Książka jest kobietą” czyli Dzień Kobiet w bibliotece.

Na spotkanie zaproszone zostały najaktywniejsze czytelniczki MBP, które przy kawie i ciastku mogły się zrelaksować i wysłuchać ciekawej prezentacji ekspertki na temat odżywiania i zdrowego trybu życia.

 

Każda z pań otrzymała drobny upominek w postaci książek, zabiegów kosmetycznych, kuponów na kawę i ciastko do "Dobrego Adresu", a także toreb ekologicznych z napisem "Zawodowy czytelnik". Niektóre z pań na miejscu poddały się zabiegom pielęgnacyjnym twarzy, wykonano im peeling kawitacyjny twarzy, makijaż lub manicure hybrydowy. 

 
Przy organizacji spotkania „Książka jest kobietą” współpracowały: Pani Ewa Chojnacka z Centrum Natur House w Libiążu, pani Elżbieta Rus-mobilna dyplomowana kosmetyczka, pani Anna Kościelniak-dyplomowana kosmetyczka oraz pani Marta Syska, która zajmuje się stylizacją paznokci. Partnerem spotkania była kawiarnia "Dobry Adres".
 
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i partnerom za zaangażowanie w to wydarzenie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.