PL EN IT FR
Udany początek sezonu libiąskich karateków

Bardzo dobry początek sezonu zanotowali karatecy z Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin Sekcja Libiąż. W  Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Przeworsku, które odbyły się 12 marca nasze zawodniczki zdobyły czołowe lokaty.

Miejsca na podium zawodniczek Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin Sekcja Libiąż:

Wioletta Wilczak - 2 miejsce w konkurencji kata seniorek.
Agnieszka Lipińska - 1 miejsce w konkurencji kata i 1 miejsce w kumite juniorek.
Jagoda Linczowska - 1 miejsce w konkurencji kata i 1 miejsce w kumite juniorek młodszych.

W klasyfikacji drużynowej CHKK uplasował się na 6 miejscu na 32 zespoły. Sędzią maty, a zarazem opiekunem zespołu był Shihan Zbigniew Zieliński 5 dan.

2. miejsce Wioletty Wilczak w konkurencji kata seniorek

1. miejsce w konkurencji kata i 1. miejsce w kumite juniorek zdobyła Agnieszka Lipińska

1. miejsce w konkurencji kata i 1. miejsce w kumite juniorek młodszych zdobyła Jagoda Linczowska

Pamiątkowe zdjęcie zawodniczek Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin Sekcja Libiąż z Shihan Zbigniewem Zielińskim