PL EN IT FR
Kolejny nowoczesny plac zabaw – ulica Urzędnicza
Już niebawem za ponad 150 tysięcy złotych na placu przy ulicy Urzędniczej  w Libiążu powstanie atrakcyjny plac zabaw i bezpieczne miejsce do aktywnego spędzenia czasu przez dzieci.
Zadanie pn.: „Zagospodarowanie terenu przy ul. Urzędniczej w Libiążu - plac zabaw, teren rekreacji i wypoczynku" obejmuje m.in. niwelację terenu, uzupełnienie ziemi, wykonanie nawierzchni trawiastej (rolowanej), wykonanie nawierzchni bezpiecznej pod urządzeniami i na boisku do gry w piłkę, zabudowę wyposażenia boiska, uzupełnienie wyposażenia placu zabaw, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, wykonanie ogrodzenia terenu placu zabaw. Roboty budowlane wykona firma F.U.H. WALEK Dariusz Waligóra z Żarek. Planowany termin zakończenia prac to 31 maja 2017 roku.
 
Należy zaznaczyć, iż to nie jedyne zadanie inwestycyjne związane  z zagospodarowaniem i doposażeniem, placów zabaw. Na roboty przy ulicy Słowackiego  w Libiążu zaplanowano środki finansowe w kwocie 110 tysięcy złotych. Przewidziany zakres robót obejmuje w szczególności: niwelację terenu, uzupełnienie trawy, wykonanie nowego ogrodzenia placu, ciągu pieszego, zabudowę nowej huśtawki. Przewidywany termin zakończenia robót to 10 czerwca 2017 roku.
 
W ramach zadania „Zagospodarowanie terenu przy ul. Pstrowskiego w Żarkach”, na którym zlokalizowany jest plac zabaw i siłownia, wykonano ogrodzenie tego placu za kwotę 24 845,58 zł. Ponadto wykonano ogrodzenia placów zabaw przy ul. Żeromskiego  i Waryńskiego w Libiążu za łączną kwotę 22 577,38 zł. Do połowy czerwca br. zostanie wykonane jeszcze ogrodzenie terenu placu zabaw, rekreacji i wypoczynku przy  ul. Skalników w Libiążu   od strony ul. Wiosennej. Wartość tych robót wyniesie ok. 9 631 zł.
 
 
W Gminie Libiąż powstają kolejne nowoczesne place zabaw.
Na zdjęciu wybudowany w roku 2016 plac zabaw przy ul. Ks. Flasińskiego w Libiążu
 
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.