PL EN IT FR
W Żarkach powstała nowoczesna baza rekreacyjno-sportowa

Zakończyły się prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa bazy rekreacyjno – sportowej na terenie sołectwa Żarki w rejonie ulic Klubowej i Ikara w Żarkach”. Mieszkańcy mogą korzystać ze świetnie przygotowanego miejsca do odpoczynku i zabawy.

Na realizację tej inwestycji przeznaczone zostało 638 500,02 zł. W ramach tej kwoty powstało nowoczesne i przyjazne mieszkańcom miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zakres przeprowadzonych prac obejmował wykonanie placu manewrowego z kostki betonowej, chodnika wzdłuż istniejącego ogrodzenia boiska i na terenie placu zabaw, kanalizacji deszczowej, odnowienie studni oraz źródełka, zainstalowanie lamp ulicznych oświetlających plac manewrowy oraz plac zabaw, postawienie elementów małej architektury takich jak stojaki na rowery, urządzenia zabawowe otoczone poliuretanową nawierzchnią bezpieczną, urządzenia siłowni, donice, ławki, kosze na śmieci oraz nasadzenie krzewów 
w donicach. Cały plac zabaw został także ogrodzony.
 
Uroczyste otwarcie oddanej do użytku przebudowanej bazy rekreacyjno-sportowej odbyło się w minioną niedzielę, 10 września w czasie Dożynek Gminnych, które w tym roku odbywały się w Żarkach.
 
 
  Przebudowana baza rekreacyjno – sportowa w rejonie ulic Klubowej i Ikara w Żarkach
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.