PL EN IT FR
Imponująca hala pneumatyczna na boisku przy SP4

Od środy sportowcy z Gminy Libiąż mogą cieszyć się z powstałej na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Libiążu hali pneumatycznej. Zapewni ona komfortowe warunki korzystania z boiska w okresie jesienno-zimowym.

Decyzję o zakupie hali pneumatycznej podjęła Rada Miejska na wniosek Burmistrza Libiąża Jacka Latko. Inicjatywa burmistrza była odpowiedzią na zgłaszane przez środowiska sportowe zapotrzebowanie na tego typu obiekt. 
 
Hala pneumatyczna będzie montowana i demontowana każdego roku. Dzięki przykryciu boiska, korzystać będzie można z niego cały rok. Powierzchnia zadaszenia hali to 2176 m², wysokość obiektu wynosi 8,5 metra. Wewnątrz obiektu zainstalowany zostanie zestaw 28 lamp metahalogenowych.
 
Lekkie poszycie oraz wydajny system nadmuchu pozwala na użytkowanie hali  w każdych warunkach, hala jest odporna na działanie wiatru i śniegu. Wewnętrzne nadciśnienie dociska szczelną membranę PCV do sieci z lin stalowych. Warunki panujące wewnątrz hali pneumatycznej są niemal identyczne jak w typowych, tradycyjnych halach sportowych.
 
Koszt budowy hali pneumatycznej wraz z wykonaniem projektu wyniósł 689.969,00 zł.
 
 
Widok na halę od strony zewnętrznej
 
 
Hala od wewnątrz
 
 
   
© 2008-2018 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.