PL EN IT FR
„Wilki Biznesu” spotkały się w Libiążu

Wielka Gala Przedsiębiorczości „Wilki Biznesu”, podczas której za wieloletni wkład w rozwój gospodarczy uhonorowani zostali przedsiębiorcy z naszej gminy i powiatu chrzanowskiego odbyła się w miniony piątek (12 stycznia) w Libiążu.

Gala, której współgospodarzem była Gmina Libiąż to najważniejsza impreza gospodarcza w południowej Polsce. Między innymi dzięki takim działaniom tworzona jest możliwość szerokiej promocji terenów inwestycyjnych celem ich gospodarczego ożywienia oraz wykorzystania na rzecz powstania nowych miejsc pracy i pozyskania inwestorów. To też okazja do popularyzacji działalności Chrzanowskiej Izby Gospodarczej oraz inicjatyw sprzyjających rozwojowi działalności gospodarczej.
 
Współgospodarz imprezy, Burmistrz Libiąża Jacek Latko wręczył wyróżnienia dwóm firmom od lat działającym na terenie gminy. Za wieloletni wkład w rozwój gospodarczy Gminy Libiąż okolicznościowe statuetki otrzymali reprezentanci Zakładu Górniczego „Janina” oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Dolomit”.
 
„Wilki Biznesu” mają charakter zamknięty. Mogą w nim brać udział podmioty gospodarcze zrzeszone w Chrzanowskiej Izbie Gospodarczej. 
 
 
Statuetki "Wilki Biznesu"
 
Współgospodarzem Wielkiej Gali Przedsiębiorczości "Wilki Biznesu" był Burmistrz Libiąża Jacek Latko
 
Za wieloletni wkład w rozwój gospodarczy Gminy Libiąż specjalnymi statuetkami uhonorowany został Zakład Górniczy "Janina" oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Dolomit”
 
 
 
   
© 2008-2019 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.