PL EN IT FR
Libiąski basen jednym z hitów mijających wakacji!

Basen letni w Libiążu przez cały okres wakacyjny cieszył się bardzo dużą frekwencją, zarówno dzieci jak i dorosłych. W ciągu nieco ponad dwóch miesięcy obiekt, który zyskał nowe, atrakcyjne oblicze odwiedziło około 30 tysięcy osób!

Tylko w lipcu i sierpniu (dane do 28 sierpnia) udało się sprzedać aż 18429 biletów! Do tej liczby należy doliczyć dzieci i rodziców korzystających z uroków otwartego w tym roku wodnego placu zabaw. Wejście dla nich było bezpłatne, a ich ilość stanowiła około 50% frekwencji z basenu letniego. Razem dało to wymienioną wcześniej liczbę około 30 tysięcy osób odwiedzających libiąski basen i wodny plac zabaw w okresie letnim.

 
Na tak ogromny wynik swój wpływ miała na pewno przygotowana nowa infrastruktura. Organizowane były także animacje, gry i zabawy w ramach „Wakacji 2018 z LCK”,  w których chętnie uczestniczyły nie tylko dzieci, ale również młodzież. Na basenie oczywiście nie zabrakło lodów, przekąsek i napojów, bo dla wszystkich dostępne były stoiska gastronomiczne.
 
Pod czujnym okiem dwóch, wykwalifikowanych ratowników dzieci, młodzież i dorośli aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu.
 
Libiąski basen okazał się rewelacyjną inwestycją z korzyścią przede wszystkim dla najmłodszych, którzy mogli oderwać się od gier czy ekranów telefonów i spędzić miło czas z rówieśnikami na świeżym powietrzu. 
 
Swoistym zwieńczeniem udanego sezonu na libiąskim basenie będzie impreza Summer Boom Color Festival. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 31 sierpnia w godz. 11:00 - 19:00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Libiążu przy ul. Piłsudskiego. W programie m.in. zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ, wyrzuty kolorów holi, zabawy  w pianie, mega bańki mydlane. W czasie imprezy dostępne będzie stoisko z możliwością zakupu kolorowych proszków holi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
© 2008-2019 Urząd Miejski w Libiążu.
Aplikacje internetowe ESC S.A.