29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków zawita 6 lipca br. do Libiąża. Trasa 4 etapu wyścigu będzie wiodła z Nowego Sącza do Jaworzna.

W trakcie 4 etapu wyścigu kolarze wystartują w Nowym Sączu o godz. 13.45, a następne rywalizować będą na 197 -kilometrowej trasie do Jaworzna.
Na teren Gminy Libiąż kolarze wjadą ok. godz. 17:45.  Trasa przebiegać będzie drogą wojewódzką przez Żarki, następnie w Libiążu kolarze skręcą w ulicę Sikorskiego, dalej pojadą ul. 1 Maja, by na rondzie Uśmiechu skręcić w ul. Oświęcimską i kontynuować rywalizację w kierunku Chełmka.
W centrum Libiąża na wysokości zrewitalizowanego placu przy ul. 1 Maja najlepsi uczestnicy wyścigu będą rywalizować na libiąskim Lotnym Finiszu (ok. godz. 17.55).
W czasie wyścigu tzn. w godz. 17:00 do godz. 18:30 na terenie gminy Libiąż wystąpią utrudnienia związane z ruchem drogowym. Na czas wyścigu służby mundurowe zablokują wspomniane odcinki wyścigu.
Organizatorzy wyścigu (Region Ziemia Łódzka NSZZ „Solidarność”) przepraszają za wszelakie utrudnienia wynikające z przejazdu kolarzy.
Zachęcamy Mieszkańców Gminy Libiąż do kibicowania kolarzom na trasie wyścigu.

Znajdz Nas Na Facebook