Małopolska Zachodnia promuję się w kolejnym kraju

Gminy uczestniczące w projekcie „Patrząc w przyszłość-Małopolska Zachodnia  wykorzystuje europejską szansę” promowały nasz region tym razem  na Morawach, w czeskim Breclaviu.

Okazją do tego było Święto Św. Wacława oraz  Festiwal Wina, jakie odbywały się równocześnie w tej pięknej morawskiej  miejscowości. Dzięki temu projekt realizowany przez Gminę Andrychów, wraz  z jej partnerami z Libiąża, Zatora oraz Zawoi zyskał wielu nowych widzów.

Morawianie mogli w czasie aktywnych działań poznań smaki, kolory i dźwięki  niezwykłej Zachodniej Małopolski. Wielkim powodzeniem jak zawsze cieszyło  się stoisko promocyjne z małopolskimi smakołykami oraz szeregiem wydawnictw  promocyjnych. Wielu odwiedzających obejrzało również wystawę fotograficzna  oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów. Jak zawsze zachwyt wzbudził  spektakl Teatru Figur Kraków pt. „Impresje-Małopolska Zachodnia”, który  w niezwykły sposób przeniósł widzów w świat legend, historii i teraźniejszości  naszego tak niezwykłego regiony. Wszystkie wydarzenia związane z projektem  obejrzało kilka tysięcy gości, z których   dzięki nowoczesnej formie promocji  wielu odwiedzi gościnne rejony Małopolski Zachodniej.
 
 Breslav
 Breslav2