Zarejestruj się do nowego Systemu Komunikacji z Mieszkańcami Gminy Libiąż

 ALcetel
Chcesz pierwszy wiedzieć, co ważnego dzieje się w Gminie Libiąż? Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje z Urzędu Miejskiego na swój telefon komórkowy, bądź stacjonarny? Koniecznie sprawdź jak działa nowy system wprowadzony przez Urząd Miejski w Libiążu – System Alcetel.
Mieszkańcy Libiąża już wkrótce będą mogli przekonać się, jak działa wdrożony przez Urząd Miejski system powiadamiania Alcetel.   Do losowo wybranych Mieszkańców gminy na telefon stacjonarny zadzwoni przedstawiciel firmy Alcetel z pytaniem o zgodę na rejestrację w Telefonicznej Bazie Mieszkanców Urzędu Miasta. Mieszkańcy będą mogli również sami zarejestrować się, dzwoniąc na numery telefonów udostępnione na plakatach informacyjnych rozwieszonych na terenie Gminy lub poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.alcetel.pl/libiaz.
Każdy kto zarejestruje się do Telefonicznej Bazy Mieszkańców, będzie bezpłatnie otrzymywać informacje dotyczące istotnych wydarzeń w Gminie. Począwszy od zaproszeń na imprezy kulturalne czy udział w bezpłatnych badaniach (np. przyjazd mammobusa), poprzez informacje o robotach budowlanych, nagłych zdarzeniach czy godzinach pracy Urzędu Miejskiego.
System Alcetel gwarantuje dużą skuteczność, ponieważ dzwoniąc m.in. na telefony stacjonarne daje możliwość odsłuchania wiadomości również starszym osobom, nie zawsze obsługujących telefony komórkowe. Ponadto w przypadku nieodebrania połączenia zawsze istnieje możliwość oddzwonienia i odsłuchania komunikatu.
Libiąski Samorząd zachęca do zarejestrowania swojego numeru telefonu komórkowego lub stacjonarnego.
Jak się zarejestrować ?
Rejestracja jest prosta i błyskawiczna, wystarczy wykonać jedną z poniższych czynności:
1.Zadzwoń na numer rejestracji telefonicznej  (32) 775 94 40.
2.Wyślij SMS o treści zgodnej z poniższą tabelą na numer 503 503 733. 
3.Wypełnij formularz na stronie www.alcetel.pl/libiaz.

Nazwa Bazy

Numer Rejestracji Telefonicznej

Kod SMS

Gmina Libiąż –  informacje Urzędu Miejskiego  w Libiążu

  (32) 775 94 40

32590.1

Otrzymywane komunikaty będą całkowicie bezpłatne, jedyny i jednorazowy koszt, jaki ponosi Mieszkaniec to wykonanie połączenia lub wysłanie wiadomości SMS w celu rejestracji (taryfikowane zgodnie z cennikiem wybranego operatora).

Plakat Alcetel Na Str