Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates” serdecznie zapraszają do udziału w rajdach rowerowych „100 km na 100 – lecie Niepodległości”. Pierwszy z rajdów na dystansie 33,33 km już 1 maja o godz. 10:00 start przy Domu Kultury w Żarkach.

Całość wydarzenia stanowić będą trzy rajdy rowerowe, których całkowity dystans wyniesie 100 km. Uczestnicy, którzy wezmą udział w każdym z rajdów otrzymają specjalne medale libiąskich obchodów 100- lecia Niepodległości Polski.

Na pierwszy z rajdów na dystansie zapraszamy w ramach tegorocznej majówki już we wtorek 1 maja. Zbiórka uczestników o godz. 9:00 przy Domu Kultury w Żarkach (ul. Klubowa 6). O godz. 9:30 pod okiem instruktorów z Fitness Clubu Gym ForYou z Oświęcimia uczestnicy wezmą udział w profesjonalnej rozgrzewce przed rajdem. Mieszkańcy Żarek również będą mogli poćwiczyć na sprzęcie sportowym Gym ForYou oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Instruktorzy Gym ForYou będą także na mecie rajdu od godz. 12:00 na terenie Placu Słonecznego w Libiążu, gdzie będą zachęcać do wspólnych ćwiczeń z niespodziankami, nagrodami i poczęstunkiem. Mile widziane akcenty patriotyczne wśród uczestników!

Zapisy do pierwszego rajdu w LCK do dnia 25 kwietnia włącznie osobiście, telefonicznie 32 627 12 62 lub e-mail: lck@libiaz.pl. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą prawnych opiekunów.
Regulamin i karty zgłoszeń uczestników dostępne w LCK lub na www.lck.libiaz.pl