Skip to content

W związku z pytaniami mieszkańców dotyczącymi inwestycji SIM Zagłębie w Libiążu oraz wątpliwościami, które pojawiły się w ostatnim czasie w przestrzeni publicznej, Gmina Libiąż zwróciła się do spółki z oficjalnym pismem. Burmistrz Libiąża skontaktował się także telefonicznie z prezesem SIM Zagłębie, aby wyjaśnić wszystkie kwestie. 

Efektem tej rozmowy będzie otwarte spotkanie informacyjne z przedstawicielami SIM Zagłębie, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców już w najbliższy poniedziałek. 

 Kiedy? Poniedziałek – 25 maja

 godz. 16:30

 Gdzie? Libiąskie Centrum Kultury ul. Górnicza 1 w Libiążu.

Podczas spotkania przedstawiciele SIM Zagłębie odpowiedzą na pytania mieszkańców i przedstawią rzetelne informacje dotyczące m.in.:

  •  procesu inwestycyjnego,
  •  naboru najemców,
  •  kosztów związanych z najmem,
  •  możliwości wykupu nieruchomości po 15 latach i kosztów z tym związanych.

    Omówiony zostanie również aktualny stan realizacji inwestycji oraz harmonogram dalszych prac. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Gminy Libiąż oraz eksperci SIM Zagłębie. Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału i rzeczowej rozmowy.