W związku z pytaniami mieszkańców dotyczącymi inwestycji SIM Zagłębie w Libiążu oraz wątpliwościami, które pojawiły się w ostatnim czasie w przestrzeni publicznej, Gmina Libiąż zwróciła się do spółki z oficjalnym pismem. Burmistrz Libiąża skontaktował się także telefonicznie z prezesem SIM Zagłębie, aby wyjaśnić wszystkie kwestie.
Efektem tej rozmowy będzie otwarte spotkanie informacyjne z przedstawicielami SIM Zagłębie, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców już w najbliższy poniedziałek.
Kiedy? Poniedziałek – 25 maja
godz. 16:30
Gdzie? Libiąskie Centrum Kultury ul. Górnicza 1 w Libiążu.
Podczas spotkania przedstawiciele SIM Zagłębie odpowiedzą na pytania mieszkańców i przedstawią rzetelne informacje dotyczące m.in.:
- procesu inwestycyjnego,
- naboru najemców,
- kosztów związanych z najmem,
- możliwości wykupu nieruchomości po 15 latach i kosztów z tym związanych.
Omówiony zostanie również aktualny stan realizacji inwestycji oraz harmonogram dalszych prac. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Gminy Libiąż oraz eksperci SIM Zagłębie. Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału i rzeczowej rozmowy.
