Stan powietrza: Brak indeksu (2024-07-16 06:25:09)
Urząd czynny 07:00 - 15:00
Godziny otwarcia:
Libiążanka reprezentantką kraju na Puchar Europy
Wiktoria Szyjka, zawodniczka Polskiej Federacji Ju-Jitsu i Kobudo, która  na co dzień trenuje w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gromcu została powołana do Reprezentacji Polski na Puchar Europy Ju-Jitsu.
Wiktoria wystartowała w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Ju-Jitsu w Krakowie. Podopieczna trenera Stefana Andrzeja Badeńskiego startowała w kategorii wiekowej junior młodszy U-15 i wywalczyła złoty medal w konkurencji fighting, potwierdzając tym samym swój prymat w  kategorii wagowej.
Zajmując pierwsze miejsce w rankingu Kadry Narodowej U-15 w swojej kategorii wagowej, Wiktoria została powołana do Reprezentacji Polski na Puchar Europy Ju-Jitsu, który odbędzie się 23-24 marca 2018 roku w holenderskim Amersfoort.
Wszystkich zainteresowanych szkoleniem z zakresu walki sportowej Ju-Jitsu oraz samoobrony zapraszamy na treningi w Szkole Podstawowej nr 3 w Libiążu oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gromcu.
Informacje: tel. 508897002