Strategiczny piątek – podsumowanie

W dniu 01.08.2014 r. odbyło się na Targowisku Miejskim w Libiążu przy ul. Rouvroy wydarzenie pod nazwą: „Strategiczny Piątek”.

Podczas tego wydarzenia Mieszkańcy wypełniając ankietę wskazali działania i zadania, które ich zdaniem powinny zostać umieszczone w opracowywanym przez Gminę Libiąż dokumentem pod nazwą: „Strategia Rozwoju Gminy Libiąż na lata 2014-2020”.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9.00 występem Zespołu Śpiewaczego „Libiążanki”. Następnie Burmistrz Libiąża Jacek Latko przywitał zgromadzonych Mieszkańców i krótko omówił, w jakim celu tworzy się strategię rozwoju gminy i czemu ona służy.

Podczas „Strategicznego Piątku” pracownicy Urzędu Miejskiego odpowiadali  na pytania mieszkańców dotyczące procesu powstawania i celu tworzenia strategii rozwoju. Dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych przeprowadzono liczne konkursy dotyczące wiedzy  na temat Gminy Libiąż. Najmłodsze dzieci mogły narysować rysunki przedstawiające Gminę Libiąż lub pokolorować kolorowanki związane z naszą gminą.

Osoby, które wzięły ankiety podczas „Strategicznego Piątku” prosimy o ich wypełnienie i zwrot do siedziby Urzędu Miejskiego w Libiążu, do dnia 8 sierpnia 2014 r.

Dla Mieszkańców, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu pn.: „Strategiczny Piątek” na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Libiążu:  www.libiaz.pl  została umieszczona ankieta  (link do artykułu). Wydrukowaną i wypełnioną ankietę prosimy dostarczyć do siedziby Urzędu Miejskiego w Libiążu, do dnia 08 sierpnia 2014 r.

Bardzo dziękujemy osobom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia:

– Koło Gospodyń Wiejskich „Libiążanki”;

– Cukiernia Ptyś.