Po tegorocznym udanym sezonie, zawodnicy UKS Czwórka Libiążpostanowili przed zasłużonym odpoczynkiem zweryfikować zdobyte dotychczas umiejętności na turnieju Interamnia World Cup Teramo 2018.

Zawodnicy UKS Czwórka Libiąż przebywając w tym roku na obozie sportowym we Włoszech wzięli udział w turnieju piłki ręcznej Interamnia World Cup Teramo 2018. Turniej ten zaliczany jest do cyklu Pucharu Świata i była to już 46 jego edycja.

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej organizowany jest przez Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne „Interamnia World Cup” przy współpracy Włoskiej Federacji Piłki Ręcznej, pod egidą Narodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. Turniej odbył się w dniach od 5 do 11 lipca 2018 r. w Teramo oraz w niektórych gminach jego prowincji.
Zawodnicy klubu w ramach turnieju rozegrali 9 meczy grając z następującymi klubami: Cesson RM (Francja), SPR Grundwald (Polska), Majd Blida (Algieria), MSS Vyshgorod (Ukraina), Virum Sorgenfri (Dania).
Zawodnicy rozgrywali mecze w trudzie upalnego włoskiego słońca. Zapał oraz chęć zdobycia medalowego miejsca nie odstępował chłopców podczas każdego rozegranego meczu. Włożony przez nich wysiłek i trud oraz nieustanne wsparcie trenerów oraz rodziców zawodników zaprocentował.  46. Turniej Interamnia World Cup Teramo 2018 Zawodnicy UKS Czwórka Libiąż pod opieką trenerów Bogusławy oraz Marcina Majewskich zakończyli na pierwszym miejscu nie ponosząc żadnej porażki.
Radość i uśmiech jaki towarzyszył chłopcom podczas odbierania pucharu na gali rozdania był najcenniejszą nagrodą. Młodzi zawodnicy spełnili swoje skryte marzenia o powrocie do Polski z pucharem.
Medalistów trzeba było przywitać jak na zwycięzców przystało. Mimo wczesnych godzin porannych (godz. 6.00 rano) rodzice stanęli na wysokości zadania. Były balony i confetti. Był też czas na uściski, gratulacje i podziękowania. A podziękowania należą się trenerom młodych zawodników, którzy stale i wciąż szlifują małe diamenty oraz ich wspaniałym rodzicom.